Jarosław Matusiewicz, Prezes UNIQA TU S.A.

Szanowni Państwo,

Wraz z partnerami z serwisu Gwarancje24 przekazujemy w Państwa ręce innowacyjny produkt ubezpieczeniowy, gwarancję wadialną dostępną online dla wszystkich nowych klientów.


Nasz produkt posiada wszystkie zalety tego typu ubezpieczeń sprzedawanych tradycyjnie przez agentów, ale jego przewagą jest dostępność. Kupując go on-line nie muszą Państwo umawiać się na wizytę w biurze firmy ubezpieczeniowej, to oszczędza Państwa czas i zmniejsza trudności związane z pozyskaniem prostych gwarancji wadialnych.

W razie, gdyby potrzebowali Państwo bardziej zaawansowanych produktów, służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie produktów dotyczących gwarancji kontraktowych.

Wierzymy, że nasze nowatorskie podejście spotka się z Państwa przychylnością, a oferowana przez nas łatwość zakupu gwarancji wadialnych sprawi, że będziecie Państwo mogli startować w większej liczbie przetargów bez konieczności angażowania własnych pieniędzy i czasu.

Z życzeniami dalszych sukcesów

Jarosław Matusiewicz
Prezes
UNIQA TU S.A.

CO WYRÓŻNIA GWARANCJE24?

1.

Bez konieczności
składania weksli

Do skorzystania z gwarancji wadialnych nie są potrzebne weksle ani innego rodzaju poręczenia.

2.

Zakup przez
Internet

Gwarancję wadialną można zakupić bez konieczności wstawania z własnego fotela. Po zakończeniu procesu przyjedzie do Państwa kurier z gotową umową.

3.

Uproszczona
procedura

Staraliśmy się uprościć proces do maksimum. W rezultacie musicie Państwo podać tylko kluczowe dane dotyczące Państwa firmy oraz przetargu i voilà: po zapłaceniu polisa jest gotowa.

4.

Zgodność z podobnymi
tradycyjnymi produktami

Gwarancje24 to gwarancja wadialna zapewniająca dokładnie taką samą ochronę jak podobne tradycyjne produkty, tyle że dostępna w bardziej przyjaznej i szybszej formie.

5.

Profesjonalne
wsparcie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku pytań dotyczących polis zapewniających gwarancję wadialną służymy pomocą.